alapítva: 1981

2019 Felnőtt kupa

2019 december 29 vasárnap

csoportA
8:00
Clean Medic
8
1
Mencs Eszter
csoportA
8:15
Göcsej Nyomda
2
0
Club Walnut
csoportA
8:30
Mencs Eszter
0
2
Szabálykönyv SE
csoportA
8:45
Club Walnut
0
3
Clean Medic
csoportA
9:00
Göcsej Nyomda
4
2
Szabálykönyv SE
csoportA
9:15
Club Walnut
6
0
Mencs Eszter
csoportA
9:30
Clean Medic
2
0
Göcsej Nyomda
csoportA
9:45
Szabálykönyv SE
0
1
Club Walnut
csoportA
10:00
Mencs Eszter
0
5
Göcsej Nyomda
csoportA
10:15
Szabálykönyv SE
1
4
Clean Medic
csoportB
10:30
Lap Land
2
2
Mozaik Tüzép
csoportB
10:45
Metaxa Kanizsa
0
2
Fapuma FC
csoportB
11:00
Mozaik Tüzép
1
4
Sasi Benz
csoportB
11:15
Fapuma FC
0
1
Lap Land
csoportB
11:30
Metaxa Kanizsa
0
1
Sasi Benz
csoportB
11:45
Fapuma FC
3
2
Mozaik Tüzép
csoportB
12:00
Lap Land
3
1
Metaxa Kanizsa
csoportB
12:15
Sasi Benz
2
0
Fapuma FC
csoportB
12:30
Mozaik Tüzép
1
2
Metaxa Kanizsa
csoportB
12:45
Sasi Benz
4
0
Lap Land
csoportC
13:00
Lucullus
0
1
Nesteam
csoportC
13:15
Volvo Penta
1
0
Joga Bonito
csoportC
13:30
Nesteam
0
1
Ostrom Gumiszervíz
csoportC
13:45
Joga Bonito
0
3
Lucullus
csoportC
14:00
Volvo Penta
3
1
Ostrom Gumiszervíz
csoportC
14:15
Joga Bonito
0
1
Nesteam
csoportC
14:30
Lucullus
0
2
Volvo Penta
csoportC
14:45
Ostrom Gumiszervíz
1
1
Joga Bonito
csoportC
15:00
Nesteam
0
4
Volvo Penta
csoportC
15.15
Ostrom Gumiszervíz
2
1
Lucullus
csoportD
15:30
Afrika Sun Team
0
2
Somtel FC
csoportD
15:45
Novoker Trejdre
2
0
Fekete Sereg
csoportD
16:00
Somtel FC
1
1
Sonkatojás
csoportD
16:15
Fekete Sereg
1
5
Afrika Sun Team
csoportD
16:30
Novoker Trejdre
3
0
Sonkatojás
csoportD
16:45
Fekete Sereg
0
1
Somtel FC
csoportD
17:00
Afrika Sun Team
2
2
Novoker Trejdre
csoportD
17:15
Sonkatojás
1
2
Fekete Sereg
csoportD
17:30
Somtel FC
0
2
Novoker Trejdre
csoportD
17:45
Sonkatojás
0
1
Afrika Sun Team
döntőNegyed
18:00
Clean Medic
0
2
Afrika Sun
döntőNegyed
18:15
Sasi Benz
2
4
Ostrom Gumiszervíz
döntőNegyed
18:30
Volvo Penta
0
1
Göcsej Nyomda
döntőNegyed
18:45
Novoker Trejdre
0
2
Lap Land
döntőElő
19:00
Afrika Sun
1
0
Ostrom Gumiszervíz
döntőElő
19:15
Göcsej Nyomda
1
2
Lap Land
Bronz
19:30
Ostrom Gumiszerviz
5
6
Göcsej Nyomda
Döntő
19:45
Afrika Sun
0
2
Lap Land